Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

کیا سورنتو هیبریدی 2021

کیا سورنتو هیبریدی 2021 جدید کاملاً پرانرژی است در عین حال کم مصرف، جادار و راحت است و آن را به یک انتخاب خوب در کلاس شاسی بلندهای هیبریدی و الکتریکی تبدیل می کند.
کیا سورنتو هیبریدی 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

موتور پر قدرت و پر انرژی

سیستم اطلاعات سرگرمی با رابط کاربری آسان

فضای داخلی بزرگ و راحت

رتبه قابلیت اطمینان پیش بینی شده عالی

 

جوانب منفی

صندلی های ردیف سوم تنگ

فضای بار زیادی پشت ردیف سوم موجود نیست

 

موارد جدید

مدل کاملا جدید

 

https://khodrobarjonoob.ir/suv53

کیا سورنتو هیبریدی 2021 جدید کاملاً پرانرژی است در عین حال کم مصرف، جادار و راحت است و آن را به یک انتخاب خوب در کلاس شاسی بلندهای هیبریدی و الکتریکی تبدیل می کند.

بررسی جوانب مثبت منفی کیا سورنتو هیبریدی 2021

موتور پر قدرت و پر انرژی

سیستم اطلاعات سرگرمی با رابط کاربری آسان

فضای داخلی بزرگ و راحت

رتبه قابلیت اطمینان پیش بینی شده عالی

صندلی های ردیف سوم تنگ

فضای بار زیادی پشت ردیف سوم موجود نیست

موارد جدید برای سال 2021

مدل کاملا جدید

رتبه بندی و جوایز کیا سورنتو هیبریدی 2021

کیا سورنتو هیبریدی 2021 رتبه 6 را در رده شاسی بلندهای هیبریدی و الکتریکی بخود اختصاص داده است. سورنتو هیبریدی برنده جایزه بهترین خودروهای جدید برای نوجوانان در سال 2021 است. در حال حاضر کیا سورنتو هیبریدی دارای امتیاز 8.1 از 10 است که بر اساس ارزیابی ما از 20 تحقیق و عناصر داده با استفاده از منابع مختلف است.

کیا سورنتو هیبرید شاسی بلند خوبی است و موتور هیبریدی آن انرژی کافی برای اکثر موقعیت های رانندگی را فراهم می کند. این کیا در مقایسه با سایر شاسی‌بلندهای هیبریدی و برقی، هندلینگ ترکیبی قوی، سواری نرم، و امتیاز قوی در مصرف بهینه سوخت را ارائه می‌دهد. کابین سورنتو هیبرید جذاب و نسبتاً مجلل است، با فضای کافی برای سرنشینان در دو ردیف اول و حداکثر ظرفیت بار بالا. ما سورنتو هیبریدی را به دلیل ترکیبی از کیفیت کلی، قابلیت اطمینان پیش‌بینی‌شده، رتبه‌بندی ایمنی بالا و فناوری‌های پیشگیری از تصادف، بهترین شاسی‌بلند جدید برای نوجوانان در رنج قیمت 30 تا 35 هزار دلاری سال 2021 معرفی کردیم.

نمای بغل کیا سورنتو هیبریدی 2021
کیا سورنتو هیبریدی 2021

بررسی قیمت کیا سورنتو هیبریدی 2021 :

قیمت پایه سورنتو هیبرید از 33590 دلار شروع می شود. این یکی از بالاترین قیمت‌های اولیه در کلاس است، اگرچه انصافاً، این کیا یک شاسی بلند سایز متوسط است، در حالی که بسیاری دیگر از شاسی‌بلندهای هیبریدی و الکتریکی کامپکت یا ساب کامپکت هستند. تنها تریم دیگر، سورنتو هیبریدی EX، از 36590 دلار شروع می شود. این مقدار کمی بالاتر از حد متوسط برای قیمت تریم برتر در این کلاس است.

کیا سورنتو هیبریدی 2021 در مقابل رقبا

کیا سورنتو هیبریدی یا تویوتا هایلندر هیبریدی؟

تویوتا هایلندر هیبریدی نزدیک به رتبه بندی های بالای شاسی بلندهای هیبریدی و الکتریکی ما قرار دارد. سورنتو هیبریدی مسافت پیموده شده بنزین بهتری دارد، اما هایلندر هیبریدی کمی قدرتمندتر است. در داخل، تویوتا می تواند تا هشت نفر را در مقایسه با شش نفر برای کیا حمل کند و تویوتا فضای بار بیشتری دارد. هر دو شاسی بلند دارای کابین های خوش ساخت و فناوری کاربر پسند هستند، اما هایلندر برخی از امکانات را ارائه می دهد که سورنتو ندارد، از جمله نقطه اتصال Wi-Fi و کمک پارک دوبل.

کیا سورنتو هیبریدی یا کیا سورنتو؟

کیا سورنتو و همتای هیبریدی آن اشتراکات زیادی باهمدیگر دارند، اما تفاوت‌های آنها فراتر از موتور است. سورنتو بنزینی در تریم‌های متنوع تری عرضه می‌شود، با مدل‌هایی بالاتر که لوکس‌تر از هیبریدی هستند. سورنتو غیرهیبریدی نیز چندین ویژگی را ارائه می‌کند که در هیبریدی نمی‌توانید آنها را در اختیار داشته باشید، از جمله صفحه نمایش لمسی 10 اینچی. البته فضای بار و فضای سرنشین و کیفیت سواری آنها تقریباً باهم یکسان است. سورنتو هیبریدی مسافت پیموده شده بنزین بسیار بهتری دارد و موتور آن از موتور پایه سورنتو قوی تر است.

داشبورد کیا سورنتو هیبریدی 2021
کیا سورنتو هیبریدی 2021

بررسی سیستم اطلاعات سرگرمی، بلوتوث و ناوبری کیا سورنتو هیبریدی 2021 :

صفحه نمایش لمسی دارای گرافیک واضحی است و به سرعت به ورودی ها پاسخ می دهد، و رابط سرگرمی اطلاعاتی UVO کیا دارای طرح های منوی آسانی است که کار با آنها آسان است. کنترل‌های فیزیکی برای برخی عملکردها وجود دارد (اگرچه برخی از بازبینان آرزو می‌کنند که دکمه‌های تنظیم صدا و تنظیمات بزرگ‌تر باشند)، و ویژگی‌های اتصال بی‌سیم تلفن هوشمند به‌صورت استاندارد ارائه می‌شوند.

شایان ذکر است که برخی از ارتقاء اطلاعات سرگرمی ارائه شده در سورنتو غیرهیبریدی، مانند صفحه نمایش لمسی بزرگتر و خوشه گیج دیجیتال 12 اینچی، در مدل هیبریدی موجود نیستند.

ویژگی های استاندارد اطلاعات سرگرمی: صفحه نمایش لمسی 8 اینچی، استریو با شش بلندگو، رادیو ماهواره ای، رادیو HD، پورت های USB، بلوتوث و بی سیم Android Auto و Apple CarPlay.

ویژگی های اطلاعات سرگرمی موجود: شارژ دستگاه بی سیم و سیستم سرگرمی صندلی عقب.

ویژگی های استاندارد اضافی: کنترل تهویه مطبوع خودکار دو منطقه ای، استارت دکمه ای و استارت از راه دور.

سایر ویژگی های موجود: سانروف پانوراما.

بررسی موتور کیا سورنتو هیبریدی 2021 :

سورنتو هیبریدی دارای یک موتور 227 اسب بخاری است که از یک موتور بنزینی چهار سیلندر توربوشارژ، یک موتور الکتریکی و یک گیربکس شش سرعته اتوماتیک تشکیل شده است. این کیا در سرعت های پایین و در بزرگراه شتاب خوبی را ارائه می دهد و هرگز احساس ضعف نمی کند. گیربکس اتوماتیک به دلیل تعویض دنده های نرمش مورد تحسین قرار می گیرد.

بررسی قابلیت اطمینان کیا سورنتو هیبریدی 2021 :

کیا سورنتو هیبریدی 2021 دارای امتیاز اطمینان پیش بینی شده 77 از 100 است. امتیاز اطمینان JD Power پیش بینی شده 91-100 بهترین، 81-90 عالی، 70-80 متوسط، و 0-69 منصفانه و کمتر از حد متوسط در نظر گرفته می شود.

بررسی ویژگی های ایمنی پیشرفته استاندارد:

سیستم پایش خواب آلودگی راننده

سیستم دوربین دنده عقب

سنسورهای پارک عقب

سیستم نظارت بر نقاط کور

سیستم کمکی حفظ خودرو روی خط

سیستم هشدار خروج از خط

سیستم هشدار ترافیک درهنگام دنده عقب

سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی

هشدار برخورد رو به جلو

سیستم تشخیص عابر پیاده

ترمز اضطراری اتوماتیک جلو و عقب

سیستم هشدار خروج خودرو

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

کروز کنترل تطبیقی

سنسورهای پارک جلو

سیستم تشخیص دوچرخه سوار

سیستم کمکی در تقاطع (از سنسورها برای کمک به جلوگیری از تصادفات در تقاطع ها استفاده می کند).

نمای پشت کیا سورنتو هیبریدی 2021
کیا سورنتو هیبریدی 2021

کیا سورنتو 2021

کیا سورنتو 2021 کاملاً طراحی جدیدی دارد و یکی از رتبه های برتر در رتبه بندی شاسی بلندهای متوسط ماست. رانندگی با آن با وجود فضای داخلی با کیفیت و ویژگی های فنی کاربر پسند ، لذت بخش است.

 

لندروور دیسکاوری 2021

لندروور دیسکاوری 2021 توانایی استثنایی در آفرود دارد و همچنین دارای صندلی‌های جاداری است. با این حال، موتور آن به اندازه برخی از رقبا قدرتمند نیست. این خودرو امتیاز یا رتبه بندی کلی ندارد زیرا به طور کامل تست تصادف نشده است.

 

خودرو بر جنوب , امداد خودرو جنوب

خودرو بر جنوب جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو از انواع وسایل نقلیه از جمله انواع خودرو بر ، جرثقیل ، جرثقیل خودرو بر ، کفی خودرو بر ، نیسان خودرو بر ، یدک کش ، جهت حمل خودرو های مشتریان عزیز استفاده کرده است.

خودرو بر جنوب بصورت شبانه روزی در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات خودرو بر جنوب شامل جابجایی تمامی قطعات صنعتی و کانتینر و اتاقک و اتاق ماشین در اسرع وقت می باشد.

خودرو بر جنوب آماده به خدمت در حوزه حمل و نقل های خودرو ، داخل شهری و بیرون شهری استان های فارس ، بوشهر ، هرمزگان ، تهران ، اصفهان ، کرمان و سایر استان های ایران است.

 

نام خودرو :

کیا سورنتو هیبریدی 2021

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

227

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , امداد خودرو , امدادخودرو , امدادخودرو شیراز , امداد خودرو شیراز , جرثقیل , حمل خودرو , کیا سورنتو هیبریدی 2021

مطالب مرتبط