Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

کیا فورته 2021

کیا فورته 2021 یک خودروی سواری با قیمت پایین و مصرف سوخت کم و یکی از بهترین ها در این کلاس است.
جلو کیا فورته 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

جوانب منفی

موارد جدید

https://khodrobarjonoob.ir/car3

بررسی کیا فورته 2021

کیا فورته 2021 در رتبه بندی خودروهای جمع و جور ما به خوبی خودنمایی می کند. این خودرو مجهز به فناوری ایمنی  سیستم اطلاعات و سرگرمی خوبی است ، دارای یک کابین جادار است و از مصرف سوخت بالاتر از حد متوسط برخوردار است.

جوانب مثبت منفی کیا فورته 2021

لیست ویژگی های استاندارد طولانی

فضای جادار برای سرنشینان

فضای حمل بار بزرگ

سیستم اطلاعات و سرگرمی کاربر پسند

مصرف سوخت خوب

قدرت موتور 147 تا 201 اسب بخار

دیفرانسیل جلو و پنج سرنشسنه

گیر بکس CVT زمان پاسخ طولانی دارد ( کمی کند است )

کیفیت سواری متوسط

رتبه بندی و جوایز

رتبه شماره 4 کیا فورته در سال 2021 بر اساس امتیاز آن در گروه ماشین های جمع و جور است. فورته برنده جایزه بهترین ماشین جمع و جور 2021 از جهت هزینه و قیمت نیز می باشد. در حال حاضر امتیازات کیا فورته  8.2 از 10 است که بر اساس ارزیابی ما از 25 مورد تحقیق و عناصر داده با استفاده از منابع مختلف است.

کیا فورته 2021 یک خودروی جمع و جور خوب است. در حقیقت ، ما آن را به دلیل ترکیب برجسته کیفیت و ارزش آن ، در لیست بهترین خودروهای جمع و جور با هزینه خوب قرار دادیم. فورته دارای یک کابین جادار با وسایلی با کیفیت بالا و صندلی های مناسب بزرگسالان و سیستم اطلاعات و سرگرمی با کاربرد آسان است. کیا فورته همچنین با توجه به قیمت پایین آن دارای ویژگی های استاندارد سخاوتمندانه ای است. مصرف سوخت در مدل پایه خوب است و مدل Forte GT با عملکرد بالا نیز در دسترس است.

با این حال ، برخی از منتقدین و تسترها قید کرده اند که گیربکس اتوماتیک متغیر مداوم آن (CVT) پاسخ گویی مناسبی ندارد. علاوه بر این ، سواری محکم فورته در جاده های ناهموار می تواند سفت و خشن باشد.

کیا فورته 2020 در مقابل 2021: تفاوت در چیست؟

تفاوت عمده ای بین کیا فورته 2020 و 2021 وجود ندارد.

قیمت کیا فورته 2021 چقدر است؟

قیمت پایه کیا فورته FE 2021 با قیمت 17،890 دلار شروع می شود که برای این کلاس قیمت پایینی است. تریم  LXS با قیمت 19،390 دلار آغاز می شود ، در حالی که مدل های GT-Line و EX به ترتیب از 20،490 دلار و 23،090 دلار شروع می شوند. تریم GT با قیمت 22،790 دلار شروع می شود.

کیا فورته در مقابل سایر رقبا

کیا فورته در مقابل هوندا سیویک

هوندا سیویک به اندازه فورته از ویژگی های استاندارد برخوردار نیست و چند هزار دلار بیشتر هزینه دارد ، با این وجود در رتبه بندی خودروهای جمع و جور ما قیمت بهتری دارد. هوندا گزینه های قدرتمندتری نسبت به کیا ارائه می دهد و هندلینگ اسپرت آن باعث جذابیت بیشتری در رانندگی می شود. سیویک همچنین دارای یکی از بهترین کابین ها در این کلاس است. اگر می خواهید یک تجربه رانندگی به روز شده داشته باشید و مایل به صرف هزینه اضافی باشید ، سیویک گزینه بهتر است. با این حال ، سیویک درخصوص ترکیب کلی کیفیت و ارزش در این کلاس ، نمی تواند فورته را شکست دهد.

کیا فورته در مقابل هیوندای النترا

هیوندای الانترا کارهای زیادی را برای بالا آمدن در این کلاس انجام داده است ، از جمله درجه اطمینان قابل پیش بینی بالاتر از متوسط ، سواری راحت و صرفه جویی در مصرف سوخت عالی. با این حال ، فورته وسیله ای کاملاً شناخته شده ای است و احتمالاً انتخاب بهتری است. این لیست طولانی تری از ویژگی های استاندارد از جمله صفحه لمسی 8 اینچی ، Apple CarPlay و Android Auto را ارائه می دهد و قیمت شروع آن تقریباً 1000 دلار کمتر از النترا است.

فضای باربری فورته

فضای صندوق عقب کیا فورته 15.3 فوت مکعب است که یکی از بالاترین ظرفیت ها در کلاس خودروهای جمع و جور است. همه مدل ها اما تر و تمیز پایه با صندلی های عقب تقسیم تاشو ارائه می شوند و یک بالابر برقی است اما بصورت  استاندارد هندزفری ندارد در GT-Line و تریم های بالاتر هندزفری استاندارد است.

داشبورد کیا فورته 2021
کیا فورته 2021

بررسی سیستم اطلاعات سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری فورته 2021

سیستم اطلاعات و سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 8 اینچی استاندارد است. این سیستم نزدیک بالای کنسول مرکزی قرار دارد و شامل تنظیمات فیزیکی زیر نمایشگر برای تنظیمات تهویه مطوبع و صدا است. رابط کاربری به راحتی از صندلی راننده قابل مشاهده و دسترسی است و کنترل آن ساده است.

ویژگی های استاندارد اطلاعات و سرگرمی: یک صفحه نمایش لمسی 8 اینچی ، چهار بلندگو ، Android Auto ، Apple CarPlay ، بلوتوث و درگاه USB.

ویژگی های اطلاعات و سرگرمی موجود: سیستم ناوبری ، رادیو ماهواره ای ، رادیو HD ، دو پورت USB اضافی ، سیستم صوتی هشت بلندگوی هارمن کاردون و شارژ دستگاه بی سیم.

ویژگی های استاندارد اضافی: کی لس.

سایر ویژگی های موجود: ورودی بدون کلید مجاورت ، استارت دکمه ای ، استارت از راه دور و سانروف.

عملکرد کیا فورته 2021: بهره وری نسبت به چابکی اولویت دارد.

موتور کیا فورته 2021
کیا فورته 2021

موتور فورته 2021

بیشتر مدل های فورته از یک موتور چهار سیلندر 2.0 لیتری بهره می برند که 147 اسب بخار قدرت تولید می کند که برای رفت و آمد در سطح شهر کافی است. تریم پایه FE به صورت استاندارد با گیربکس دستی ارائه می شود و گیربکس اتوماتیک متغیر مداوم (CVT) نیز در دسترس است. تمام مدل های دیگر با این موتور به صورت استاندارد با CVT ارائه می شوند. CVT خیلی بروزآوری نشده است ، اما به فورته کمک می کند تا مصرف سوخت خوبی داشته باشد.

اگر قدرت بیشتری می خواهید ، باید مدل های پیشرفته GT را انتخاب کنید که با یک موتور چهار سیلندر 1.6 لیتری توربوشارژ می تواند تا  201 اسب بخار قدرت داشته باشد. این موتور را می توان با یک گیربکس اتوماتیک هفت سرعته دو کلاچه یا یک جعبه دنده دستی شش سرعته انتخاب کرد.

بررسی میزان مصرف سوخت کیا فورته 2021

کیا فورته 2021 با گیربکس دستی 8.7 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 6.4 لیتر در 100 کیلومتر در بزرگراه مصرف می کند که برای کلاس خودروهای کامپکت مناسب است. انتخاب یک مدل با CVT مصرف 5.6 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 5.7 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه به شما می دهد. تریم GT ، تنها مدل با موتور 1.6 لیتری است ، دارای حداکثر 8.7/6.7 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر / بزرگراه است.

قابلیت اطمینان کیا فورته 2021

آیا کیا فورته قابل اطمینان است؟

کیا فورته 2021 دارای درجه اطمینان قابل پیش بینی کمی بالاتر از متوسط 3.5 از 5 است.

گارانتی کیا فورته 2021

کیا یکی از بلند مدت ترین ضمانت ها را در بین خودروسازان ارائه می دهد. فورته 2021 با پنج سال ضمانت اساسی / 100.000 کیلومتر  و 10 سال / 160،000 کیلومتر ضمانت موتور ارائه می شود.

ویژگی های ایمنی کیا فورته 2021

ویژگی های استاندارد پیشرفته ایمنی:

دوربین دنده عقب

هشدار برخورد به جلو

ترمز اضطراری خودکار

هشدار خروج از خط

سیستم نگهداری بین خطوط

سیستم نظارت بر هشیاری راننده

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

نظارت بر نقاط کور

هشدار ترافیک درهنگام دنده عقب

سیستم کمکی تغییر خط

سیستم کمک نور بالا

سیستم تشخیص عابر پیاده

سنسورهای پارک عقب

کروز کنترل تطبیقی

درباره خودرو بر جنوب

خودرو بر جنوب سایت مرجع در زمینه حمل و امداد خودرو انواع خودروهای سواری , پیکاپ , شاسی بلند است. که در زمینه حمل خودرو , امداد خودرو و خودرو بر مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه خودرو بر جنوب در زمینه امداد خودرو , خودرو بر , جرثقیل خودرو بر , حمل خودرو , کفی خودرو بر فعالیت دارد.

نام خودرو :

کیا فورته

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

147

گنجایش موتور :

2000

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , کیا فورته 2021

مطالب مرتبط