Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

آئودی A5 مدل ۲۰۲۲

آئودی A5 مدل 2022 تقریباً هر چیزی را که از یک ماشین کوچک لوکس انتظار داشته باشید را ارائه می دهد. این آئودی یک خودروی عملکردی است و دارای
آئودی A5 مدل 2022

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

قابلیت انتخاب موتورهای پرقدرت

هندلینگ اسپرت و سواری راحت

کیفیت بالای کابین

امکانات سیستم مالتی مدیا و سرگرمی کاربر پسند

 

جوانب منفی

قیمت پایه آن برای کلاس بالاست

صندوق عقب کوچک در مدل های بدنه کوپه و کروک

 

موارد جدید

گزینه ها و پکیج های ساده شده

Android Auto بی سیم

آپشن های اختیاری بیشتر برای RS 5

 

https://khodrobarjonoob.ir/car25

آئودی A5  مدل ۲۰۲۲ عملکرد عالی را از مجموعه موتورهای قوی و هندلینگ اسپرت از خود نشان می دهد. A5  همچنین دارای فضای داخلی شیک و غنی از امکانات است. A5 به دلیل ناقص بودن اطلاعات ایمنی و قابلیت اطمینان نمره یا رتبه بندی کلی ندارد.

جوانب مثبت منفی آئودی A5 مدل ۲۰۲۲

قابلیت انتخاب موتورهای پرقدرت

هندلینگ اسپرت و سواری راحت

کیفیت بالای کابین

امکانات سیستم مالتی مدیا و سرگرمی کاربر پسند

قیمت پایه آن برای کلاس بالاست

صندوق عقب کوچک در مدل های بدنه کوپه و کروک

موارد جدید برای سال ۲۰۲۲

گزینه ها و پکیج های ساده شده

Android Auto بی سیم

آپشن های اختیاری بیشتر برای RS 5

تحقیق و رتبه بندی آئودی A5 مدل ۲۰۲۲

آئودی A5 مدل ۲۰۲۲ به دلیل مفقود شدن اطلاعات ایمنی ، در خودروهای کوچک لوکس فاقد رتبه است. در حال حاضر ، نمره کلی آئودی A5 در دسترس نیست ، اگرچه رتبه منتقدان ، نمره عملکرد و نمره داخلی آن بر اساس ارزیابی ما از ۲۶ تحقیق و داده است.

آئودی A5 یکی از بهترین خودروهای کوچک لوکس است. بیشتر جذابیت آن در تنظیمات فراوان آن نهفته است: سه سبک بدنه وجود دارد-یک هاچ بک چهار در ، یک کوپه دو در و یک کابریت و چهار موتور انتخابی ، که دو مورد از آنها برای S5 با عملکرد خوب است.

صرف نظر از این مورد که کدام نوع A5 را انتخاب می کنید ، شتاب بسیار خوب ، سواری راحت و هندلینگ پر جنب و جوش برخورد خواهید بود. هر مدل دارای سیستم اطلاعات سرگرمی کاربر پسند و کابینی با کلاس بالا به همراه فضای بسیار خوب برای مسافران همراه است. آئودی A5 اسپرت بک دارای یکی از بزرگترین فضاهای باری در این کلاس است ، اما کوپه و کابریت در این زمینه حرف چندانی برای گفتن ندارند.

آئودی A5 مدل 2022
آئودی A5 مدل ۲۰۲۲

بررسی قیمت آئودی A5

آئودی A5 یکی از گران قیمت ترین خودروهای کوچک لوکس است. قیمت آئودی A5 اسپرت بک ۲۰۲۲ از ۴۲،۴۰۰ دلار شروع می شود و بالاترین قیمت آن ۵۴،۲۵۰ دلار است. قیمت آئودی A5 کوپه ۴۴،۴۵۰ دلار تا حدود ۵۴،۰۰۰ دلار است و قیمت آئودی A5 Cabriolet بین ۵۰،۷۰۰ تا ۶۱،۴۵۰ دلار است.

قیمت آئودی S5  مدل ۲۰۲۲ از ۵۳،۹۰۰ دلار تا ۷۰،۱۰۰ دلار متغیر است.

آئودی A5 در مقابل سایر رقبا

آئودی A5 در مقابل بی ام و سری ۴

ب ام و سری ۴ به طور کامل برای سال ۲۰۲۱ طراحی شده است ، و در کنار A5 به عنوان یک انتخاب عالی در کلاس ظاهر می شود. این دو اتومبیل کوچک لوکس منشعب از خواهر و برادرهای مشهورتر آنها ، ب ام و سری ۳ و آئودی A4 هستند و به عنوان نسخه های جسورانه تری از هر یک عمل می کنند. سری ۴ و A5 هر دو در سه مدل بدنه و با طیف وسیعی از موتورها در دسترس هستند ، اگرچه بی ام و از اسب بخار بیشتری برخوردار است. هندلینگ با هر دو خودرو به همان اندازه شگفت انگیز است و واقعاً دلیلی وجود ندارد که یکی را بر اساس عملکرد انتخاب کنید.

اگر به داخل بروید ، شباهت ها همچنان ادامه دارد: سری ۴ و A5 دارای امکانات کاربر پسند ، مواد با کیفیت بالا و صندلی مناسب هستند. انتخاب شما به احتمال زیاد به ترجیح شخصی بستگی دارد. هر دو خودرو جزو گران قیمت ترین ها در این کلاس هستند ، ب ام و چندین هزار دلار بیشتر از آئودی در شکل اولیه خود هزینه دارد. سری ۴ دارای لیست طولانی تری از امکانات استاندارد کمک راننده است ، اما برای سیستم ارتقاء یافته سرگرمی و امکانات لوکس مانند صندلی های چرمی باید هزینه بیشتری بپردازید.

آئودی A5 در مقابل لکسوس RC

لکسوس  RC تنها کوپه در این کلاس است که به غیر از موتور V8 اختیاری و آپشن های ایمنی بیشتر ، مزایای قابل توجهی نسبت به A5 ارائه می دهد. RC و A5 دارای قیمت پایه مشابه و عملکردهای گران قیمت تر در بالای کلاس هستند. با این حال ، A5 هندلینگ برتر ، مصرف سوخت بهتر ، استفاده از سیستم اطلاعات سرگرمی آسان تر و اتاق سرنشین بیشتر را حتی در نسخه کوپه خود ارائه می دهد.

آئودی A5 مدل 2022
آئودی A5 مدل ۲۰۲۲

بررسی سیستم اطلاعات سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری A5

همه مدل های A5 دارای سیستم اطلاعات سرگرمی استاندارد با صفحه نمایش لمسی ۱۰.۱ اینچی هستند. رابط کاربری خوبی دارد ، دارای منوهای ساده ای است و پاسخگویی سریعی به لمس شما دارد. دسترسی و مشاهده به لطف موقعیت آن در بالای خط تیره آسان است.

یکی دیگر از امکانات رفاهی که مورد استقبال قرار گرفته است ، کابین خلبان مجازی آئودی است ، یک صفحه نمایش دیجیتالی ۱۲.۳ اینچی که جایگزین ابزار استاندارد آنالوگ و کلاستر سنج می شود. شما می توانید کارهایی مانند نمایش اطلاعات سرگرمی یا ناوبری حیاتی را در آنجا انجام دهید تا در حین رانندگی بیشتر در دید طبیعی خود قرار بگیرید.

ویژگی های استاندارد سیستم اطلاعات سرگرمی: صفحه نمایش لمسی ۱۰.۱ اینچی ، استریو با ۱۰ بلندگو ، بلوتوث و بی سیم Android Auto و Apple CarPlay.

ویژگی های سیستم اطلاعات و سرگرمی موجود: رادیو ماهواره ای ، مجموعه ابزار دیجیتال ۱۲.۳ اینچی ، شارژ دستگاه بی سیم ، هات اسپات Wi-Fi ، استریو با صدای فراگیر Bang & Olufsen و ناوبری.

سایر ویژگی های استاندارد: سانروف پانوراما ، کنترل خودکار تهویه مطبوع سه ناحیه ای ، نمایشگر اطلاعات راننده ۷ اینچی ، آینه دید عقب کم نور ، و درب بازکن جهانی گاراژ.

سایر ویژگی های موجود: ورودی بدون کلید مجاورتی.

بررسی موتور A5

چهار انتخاب برای موتور جداگانه برای A5 وجود دارد ، آنها از قابلیت های بسیار زیادی برخوردار هستند. بصورت استاندارد یک موتور چهار سیلندر توربوشارژ ۲۰۱ اسب بخاری موجود است که تنها در Sportback یافت می شود. انتخاب دیگر شما برای مدلهای A5 یک توربو چهار سیلندر با قدرت ۲۶۱ اسب بخار است که در Sportback بصورت اپشنال ارائه شده است و در کوپه و کروک بصورت استاندارد است.

هر دوی این موتورها انرژی خوبی برای حرکت دارند ، اگرچه ممکن است در زمان تخته گاز متوجه مقداری لگ در عملکرد توربو شوید. برای رفع این لگ یک گیربکس هفت سرعته اتوماتیک دو کلاچه با سرعت یکنواخت روند لگ را بهبود بخشیده است که بیشترین استفاده را از قدرت موتور را برای شما فراهم می کند.

آئودی S5 مجهز به یک موتور V6 توربوشارژ ۳۴۹ اسب بخاری است. خریدارانی که بهترین ترکیب را برای عملکرد و ارزش را می خواهند باید S5 را مد نظر داشته باشند زیرا که S5 شتاب قابل ملاحظه ای نسبت به مدل اصلی A5 دارد و گیربکس هشت سرعته اتوماتیک آن نیز به همان اندازه در بهره بری مناسب از موتور موثر است.

آئودی RS 5 دارای یک موتور V6 است که  ۴۴۶ اسب بخار توان دارد این موتور مجهز به توربوشارژ دوقلو است. این خودرو مثل موشک به سرعت شتاب می گیرد و مانند یک خودروی اسپرت عجیب و غریب با چیزهای خوب تقویت شده است.

به گفته آئودی ، S5 کوپه می تواند از صفر تا صد کیلومتر در ساعت را در ۴.۴ ثانیه بپیماید. اسپرت بک ۴.۵ ثانیه و کابریولت ۴.۷ زمان می برد. RS 5 در ۳.۷ یا ۳.۸ ثانیه از صفر به صد کیلومتر در ساعت می رسد و حداکثر سرعت آن ۲۵۰ کیلومتر در ساعت می باشد که با S5 مشترک است البته با افزودن گزینه های خاص می تواند به ۲۸۰ کیلومتر در ساعت برسد.

آئودی A5 مدل 2022
آئودی A5 مدل ۲۰۲۲

بررسی ویژگی های ایمنی A5

ویژگی های استاندارد راهنمای راننده:

آئودی Pre Sense City (هشدار برخورد به جلو ، سیستم تشخیص عابر پیاده و ترمز اضطراری خودکار)

هشدار خروج از خط

چراغهای نور بالا اتوماتیک

دوربین دنده عقب

ویژگی های موجود برای کمک راننده:

سیستم نظارت بر نقاط کور

سیستم هشدار ترافیک درهنگام دنده عقب

سیستم کمکی خروج ایمن

سنسورهای پارک جلو و عقب

سیستم دوربین پارکینگ با نمای اطراف

سیستم کمکی نگه داشتن خودرو روی خط

کروز کنترل تطبیقی stop-and-go

هدآپ دیسپلی

سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی

کلام آخر

آئودیA5  مدل ۲۰۲۲ تقریباً هر چیزی را که از یک ماشین کوچک لوکس انتظار داشته باشید را ارائه می دهد. این آئودی یک خودروی عملکردی است و دارای ظرافت بالایی است و تمام این ویژگی را ارائه می دهد. رانندگی با آن بسیار سرگرم کننده است و می توان آن را تا حد ممکن تحت فشار قرار داد ، اما از امکانات کافی برای انجام کارهای روزمره نیز برخوردار است.

فقط حرف ما را قبول نکنید. نظرات برخی از نظرات را که رتبه و تجزیه و تحلیل ما را هدایت می کند ، بررسی کنید.

 

بیوک انکور GX مدل ۲۰۲۲

بیوک انکور GX مدل ۲۰۲۲ دارای موتور آپشنال پر قدرت و فضای زیادی برای مسافران و محموله آنها است ، اما سوار شدن بر روی ناهمواری های بزرگ جاده می تواند با آن کمی متزلزل باشد و استفاده از برخی از کنترل های سیستم اطلاعات و سرگرمی دشوار است. این خودرو نمره یا رتبه کلی ندارد زیرا به طور کامل مورد آزمایش تصادف قرار نگرفته یا از نظر قابلیت اطمینان نمره گذاری نشده است.

 

هیوندای النترا ۲۰۲۱

هیوندای النترا ۲۰۲۱ کاملاً از نو طراحی شده در میانه رتبه بندی خودروهای جمع و جور ما قرار دارد. این سیستم دارای سیستم اطلاعات سرگرمی کاربر پسند ، فضای بار زیاد و برآورد فوق العاده مناسب مصرف سوخت است ، اما چندین رقیب آن دارای کابین های بهتری هستند.

 

نام خودرو :

آئودی A5 مدل 2022

مدل :

2022

موتور :

موتور 4 سیلندر

قدرت موتور:

201

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , آئودی A5 مدل 2022 , آئودی A5 2022

مطالب مرتبط