Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

تسلا مدل X

تسلا مدل X به لطف برد طولانی رانندگی ، عملکرد شگفت انگیز و فضای بار بسیار زیاد ، در رتبه های بالای شاسی بلند هیبریدی و برقی قرار گرفته است.
تسلا مدل X

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

برد رانندگی طولانی.

هندلینگ فوق العاده

سواری راحت.

فضای بار بزرگ.

جوانب منفی

بدون Apple CarPlay یا Android Auto.

کیفیت ساخت وسایل کابین متناقض است.

ردیف سوم کوچک.

موارد جدید

استریو 22 بلندگو در حال حاضر استاندارد است.

تریم پرفورمنس به Plaid تغییر نام داد.

طراحی داخلی با طراوت.

https://khodrobarjonoob.ir/suv41

تسلا مدل X به لطف برد طولانی رانندگی ، عملکرد شگفت انگیز و فضای بار بسیار زیاد ، در رتبه های بالای شاسی بلند هیبریدی و برقی قرار گرفته است.

جوانب مثبت منفی تسلا مدل X

برد رانندگی طولانی.

هندلینگ فوق العاده

سواری راحت.

فضای بار بزرگ.

بدون Apple CarPlay یا Android Auto.

کیفیت ساخت وسایل کابین متناقض است.

ردیف سوم کوچک.

موارد جدید برای 2021

استریو 22 بلندگو در حال حاضر استاندارد است.

تریم پرفورمنس به Plaid تغییر نام داد.

طراحی داخلی با طراوت.

رتبه بندی و تحقیقات

تسلا مدل X 2021 رتبه نخست بر اساس امتیاز آن در رده بندی شاسی بلند های لوکس هیبریدی و برقی است. در حال حاضر تسلا مدل X دارای نمره 8.4 از 10 است که بر اساس ارزیابی ما از 27 قطعه تحقیق و عناصر داده با استفاده از منابع مختلف است.

تسلا مدل X یک شاسی بلند خوب است. حجم بار و برد الکتریکی آن در صدر کلاس شاسی بلندهای هیبریدی و برقی لوکس قرار دارد. علاوه بر این ، مدل X تعادل بسیار خوبی بین اسپرت بودن و راحتی سواری برقرار کرده است و شتاب سریع آن جذابیت رانندگی آن را افزایش می دهد. در داخل ، دارای فناوری پیشرفته است ، اگرچه از Android Auto یا Apple CarPlay پشتیبانی نمی کند. سایر نکات منفی شامل تناسب و رنگ خودرو است ، که به طرز شگفت انگیزی ارزان است برای چنین وسیله نقلیه گران قیمتی یکه نقطه ضعف است ، و ردیف سوم اختیاری نیز وجود دارد که برای کودکان مناسب است.

صندلی عقب تسلا مدل X
تسلا مدل X

تسلا مدل X در مقابل سایر رقبا

تسلا مدل X یا تسلا مدل 3

شاید بزرگترین مزیت تسلا مدل 3 نسبت به خواهر و برادر بزرگترش قیمت مناسب آن باشد. با توجه به اینکه قیمت آن کمی کمتر از 40،000 دلار است ، می توانید دو مدل 3 بخرید و همچنان کمتر از مدل اصلی X هزینه کنید. همچنین می توانید به مدل 3 عملکرد بالا تمرکز شوید، که دارای محدوده رانندگی سالم 514 کیلومتر و شتاب سریع صفر تا 100 کیلومتر در ساعت آن که تنها 3.1 ثانیه است و همچنان بیش از 20000 دلار در مقایسه با مدل X صرفه جویی می کنید. مدل 3 یک سدان کوچک است ، نه یک شاسی بلند ، اتاق بار کمتری نسبت به مدل X دارد و صندلی های ردیف سوم را ندارد. مدل 3 امکانات فنی کمتری نیز دارد.

تسلا مدل X یا تسلا مدل S

تسلا مدل S به غیر از اینکه یک سدان به جای شاسی بلند است در بقیه موارد شبیه مدل X است. هر دو دارای هندلینگ اسپرت ، شتاب بسیار زیاد و امکانات مشابهی باهم دیگر دارند و تریم های Plaid آنها تقریباً 120،000 دلار قیمت خرده فروشی دارند. مدل S دارای صندوق عقب کوچکتری است و فاقد ردیف سوم است. از سوی دیگر ، برد رانندگی طولانی تری تا 660 کیلومتر دارد. هر دو بسیار خوب هستند.

بررسی موتور تسلا مدل X

تسلا مدل X برد طولانی از دو موتور الکتریکی برای تولید 670 اسب بخار استفاده می کند. تریم پلید موتور سوم را با مجموع 1020 اسب بخار اضافه می کند. هر دو مدل دارای باتری 100 کیلووات ساعت و گیربکس تک سرعته هستند.

تسلا مدل X چه در هنگام شروع به حرکت و چه در هنگام عبور از وسایل نقلیه دیگر در بزرگراه یا همچنین هنگام حرکت در سربالایی کارها را به خوبی انجام می دهد. شتاب سریع آن بیشتر شبیه یک خودروی اسپرت است تا یک شاسی بلند بزرگ.

بررسی میزان پیمایش تسلا مدل X

بر اساس گزارش EPA ، مدل X Long Range Plus معادل 2.6 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 2.33 در بزرگراه است. تریم پرفورمنس (مدل قبلی Plaid) دارای امتیاز 2.35 در شهر و 2.48 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه با چرخ های 20 اینچی است ، در حالی که مدل های دارای چرخ 22 اینچی 2.64/2.83 لیتر در هر 100 کیلومتر شهر/بزرگراه را مصرف می کنند.

مدل X چقدر سریع است؟

حداکثر سرعت مدل X به تریم بستگی دارد. برد بلند حداکثر 250 کیلومتر در ساعت است و از صفر به 100 کیلومتر در ساعت در 3.8 ثانیه می رسد. تریم پلید حتی چشمگیر تر است ، حداکثر سرعت آن 260 کیلومتر در ساعت است و از صفر به 100 کیلومتر در ساعت در 2.5 ثانیه می رسد.

آیا مدل X با درایو تمام چرخ موجود است؟

بله ، این تسلا به صورت استاندارد با AWD دو موتوره یا سه موتوره عرضه می شود.

داشبورد تسلا مدل X
تسلا مدل X

بررسی سیستم اطلاعات سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری تسلا مدل X 2021

یک صفحه نمایش لمسی 17 اینچی محور اصلی سیستم اطلاعات و سرگرمی تسلا است. استفاده از آن آسان است ، زیرا پاسخگو است و به راحتی قابل مشاهده است ، تقریباً همه عملکردهای این شاسی بلند را کنترل می کند ، به غیر از کنترل های فیزیکی برای تنظیم آینه ها و برف پاک کن ها. علاوه بر این ، از Android Auto یا Apple CarPlay پشتیبانی نمی شود.

امکانات استاندارد اطلاعات سرگرمی: صفحه نمایش لمسی 17 اینچی ، صفحه نمایش 8 اینچی ردیف دوم ، استریو با 22 بلندگو ، رادیو ماهواره ای ، رادیو HD ، بلوتوث ، دو پورت USB ، شارژ دستگاه بی سیم ، سیستم ناوبری ، هات اسپات Wi-Fi ، یک کلاستر سنج دیجیتال 12.3 اینچی و یک رایانه بازی با قابلیت کنترلرهای بی سیم.

سایر امکانات استاندارد: کنترل تهویه مطبوع سه منطقه ای و کلید مجاورت.

امکانات ایمنی تسلا مدل X 2021

امکانات ایمنی پیشرفته استاندارد:

کروز کنترل تطبیقی.

سیستم هشدار برخورد به جلو.

ترمز اضطراری خودکار.

سیستم تشخیص عابر پیاده.

سیستم نظارت بر نقاط کور.

سنسور در هر طرف خودرو.

سیستم دوربین پارکینگ نمای اطراف.

سیستم کمکی نگه داشتن خودرو روی خط.

امکانات ایمنی پیشرفته موجود:

قابلیت رانندگی کامل (تغییر خط اتوماتیک ، علامت توقف و سیستم تشخیص چراغ راهنمایی ، پارک کردن هندز فری ، و بازگشت خودکار از محل پارک (یا فراخوان). با این وجود این بسته هنوز به راننده ای نیاز دارد که از EV استفاده کند.)

کدام مدل تسلا X مناسب من است؟

تسلا مدل 2021 مدل X در دو تریم متفاوت دارد: Long Range و Plaid. موتور تفاوت اصلی بین آنها است. برد بلند دارای دو موتور الکتریکی است که 670 اسب بخار قدرت تولید می کنند. برد بلند با شارژ کامل می تواند 575 کیلومتر را طی کند. محدوده تریم پلید 545 کیلومتر کاهش می یابد ، اما موتور سوم را در اختیار می گیرد و قدرت را به 1020 اسب بخار خیره کننده می رساند.

هر دو تریم بسته به پیکربندی پنج ، شش یا هفت سرنشین را در خود جای می دهند. این تسلا به صورت استاندارد با دو ردیف عرضه می شود و با سه ردیف در دسترس است. مدل های سه ردیف با صندلی های ردیف دوم دارای 6 صندلی هستند و 6500 دلار دیگر هزینه دارند. برای هفت صندلی ، شما یک مدل سه ردیفه با صندلی های نیمکت استاندارد ردیف دوم را در اختیار خواهید داشت که هزینه 3500 دلاری دارد.

تویوتا هایلندر 2021

تویوتا هایلندر 2021 در رده بندی شاسی بلندهای متوسط ما در میانه لیست قرار گرفته است. هایلندر فضای داخلی زیبا و موتور قوی را ارائه می دهد ، اما ردیف سوم آن کوچک است.

تویوتا RAV4 پرایم 2021

تویوتا RAV4 پرایم 2021 خودرویی کاملاً جدید در میانه رتبه بندی شاسی بلندهای هیبریدی و برقی ما قرار دارد. این خودرو دارای موتوری قوی و کابینی راحت و دارای امکانات بسیاری است ، اما رانندگی آن به اندازه برخی رقبا سرگرم کننده نیست و سیستم اطلاعات سرگرمی آن باید به روز رسانی شود.

صندق عقب تسلا مدل X
تسلا مدل X

نام خودرو :

تسلا مدل X

مدل :

2021

موتور :

موتور برقی

قدرت موتور:

1020

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

2.6

مصرف جاده ای:

2.33
خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , تسلا مدل X , مدل X

مطالب مرتبط