Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

تویوتا RAV4 هیبریدی 2021

تویوتا RAV4 هیبریدی کاملاً رتبه بندی شده است و در نزدیکی بالای رتبه بندی های شاسی بلندهای هیبریدی و برقی ما قرار دارد. عملکرد عالی ، صرفه جویی در مصرف سوخت چشمگیر
تویوتا RAV4 هیبریدی 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

موتور پرقدرت و پرانرژی.

میزان مصرف بهینه سوخت عالی.

کابین جادار و زیبا.

بسیاری از امکانات استاندارد.

فضای بار زیاد.

جوانب منفی

گاهی سر و صدای جاده به داخل کابین نفوذ می کند.

موارد جدید

اولین مدل تریم XLE Premium معرفی شد.

https://khodrobarjonoob.ir/suv39

تویوتا RAV4 هیبریدی کاملاً رتبه بندی شده است و در نزدیکی بالای رتبه بندی های شاسی بلندهای هیبریدی و برقی ما قرار دارد. عملکرد عالی ، صرفه جویی در مصرف سوخت چشمگیر و فضای داخلی فوق العاده ، همگی به این کراس اور قوت بیشتری نسبت به سایر هیبریدها می دهد.

جوانب مثبت منفی تویوتا RAV4 هیبریدی 2021

موتور پرقدرت و پرانرژی.

میزان مصرف بهینه سوخت عالی.

کابین جادار و زیبا.

بسیاری از امکانات استاندارد.

فضای بار زیاد.

گاهی سر و صدای جاده به داخل کابین نفوذ می کند.

موارد جدید برای RAV4 2021

اولین مدل تریم XLE Premium معرفی شد.

رتبه بندی و جوایز تویوتا RAV4 هیبریدی 2021

تویوتا RAV4 هیبریدی 2021 رتبه سوم را در رده بندی شاسی بلندهای هیبریدی و الکتریکی کسب کرده است. این خودرو برنده جایزه بهترین شاسی بلند هیبریدی و برقی 2021 برای پول بدست آورده است . RAV4  همچنین فینالیست بهترین جایزه بهترین شاسی بلند هیبریدی و برقی 2021 برای خانواده ها است. در حال حاضر تویوتا RAV4 هیبریدی 2021 دارای نمره 8.2 از 10 است که بر اساس ارزیابی ما از 23 قطعه تحقیق و عناصر داده با استفاده از منابع مختلف بوده است.

تویوتا RAV4 هیبریدی شاسی بلند خوبی است. این خودرو جذابیت همه جانبه ای دارد ، از موتور پر جنب و جوش و سواری نرم تا ظرفیت بار زیاد و سیستم اطلاعات سرگرمی مجهز همگی از نقاط قوت RAV4 هیبریدی به شمار می روند. همچنین برآورد مصرف سوخت فوق العاده ای دارد ، حتی در مقایسه با سایر خودروهای رتبه بندی شاسی بلند هیبریدی و برقی. این تویوتا ترکیبی برجسته از کیفیت و ارزش خوبی در کلاس خود برخوردار است ، که باعث شده ما آن را به عنوان بهترین شاسی بلند هیبریدی و برقی 2021 برای پول انتخاب کنیم.

تویوتا RAV4 هیبریدی 2021
تویوتا RAV4 هیبریدی 2021

قیمت تویوتا RAV4 هیبریدی چقدر است؟

قیمت اولیه تویوتا RAV4 هیبریدی  28500 دلار است. اگرچه این خودرو از شاسی بلندهای جمع و جور مانند تویوتا RAV4 غیر هیبریدی گران تر است ، اما مقرون به صرفه تر از سایر شاسی بلندهای هیبریدی و برقی است.

تویوتا RAV4 هیبریدی 2021هیبریدی در مقابل سایر رقبا

تویوتا RAV4 هیبریدی در مقابل تویوتا RAV4

جدا از پیشرانه ، تویوتا RAV4 تقریباً مشابه نمونه هیبریدی خود است. برای بسیاری از خریداران ، تفاوت احتمالاً فقط به قیمت پایین تر محدود خواهد شد. قیمت تویوتا RAV4 پایه با سیستم چهار چرخ محرک حدود 1050 دلار کمتر از قیمت نوع هیبریدی آن است که به صورت استاندارد با AWD عرضه می شود. در این تنظیمات ، هیبریدی حدودا 300 دلار در هزینه سوخت سالانه شما صرفه جویی می کند. این بدان معناست که شما می توانید تفاوت قیمت بین تویوتا RAV4 هیبریدی و تویوتا RAV4 پایه را با AWD در مدت بیش از سه سال جبران کنید.

تویوتا RAV4 هیبریدی در مقابل هوندا CR-V هیبریدی

هوندا CR-V  هیبریدی خودروی خوبی در کلاس شاسی بلندهای هیبریدی و برقی است ، اما تویوتا خودروی بهتری است. قیمت هر دو خودرو مشابه است ، اما در مقایسه با CR-V هیبریدی ، تویوتا RAV4 هیبریدی دارای امکانات استاندارد بیشتری ، کنترل آسانتر برای استفاده ، جا به جایی بار بیشتر و رتبه بندی مصرف سوخت بهتری دارد.

تویوتا RAV4 هیبریدی 2021
تویوتا RAV4 هیبریدی 2021

بررسی سیستم مالتی مدیا ، بلوتوث و سیستم ناوبری تویوتا RAV4 هیبریدی 2021

استفاده از سیستم اطلاعات سرگرمی Entune آسان است. این دستگاه دارای کنترل های فیزیکی زیادی است که اکثر آنها برای راننده در موقعیت مناسبی قرار گرفته اند. تنظیم مواردی مانند سرعت فن می تواند طاقت فرسا باشد ، زیرا نیاز به فشار مکرر یک دکمه دارد.

امکانات استاندارد سیستم اطلاعات سرگرمی: صفحه نمایش لمسی 7 اینچی ، هات اسپات Wi-Fi ، استریو با شش بلندگو ، رادیو ماهواره ای ، بلوتوث ، پورت USB و اتصال تلفن هوشمند از طریق Android Auto ، Apple CarPlay و Amazon Alexa.

امکانات سرگرمی و سرگرمی موجود: صفحه لمسی 8 اینچی ، شارژ دستگاه بی سیم ، سیستم ناوبری ، استریو JBL با 11 بلندگو و چهار پورت USB دیگر.

سایر امکانات استاندارد: کنترل تهویه مطبوع خودکار دو ناحیه ای.

سایر امکانات موجود: استارت دکمه ای ، ورودی بدون کلید مجاور ، مونروف پانوراما.

بررسی موتور ترکیبی تویوتا RAV4 هیبریدی

هر RAV4 هیبریدی دارای دو موتور الکتریکی و یک موتور 2.5 لیتری چهار سیلندر بنزینی است. این مجموعه از موتورها با هم 219 اسب بخار قدرت ارائه می دهند. این سیستم مجهز به گیربکس اتوماتیک متغیر (CVT) است. این موتور در اکثر شرایط رانندگی قدرت کافی را انتقال میدهد. گشتاور موتورهای الکتریکی به این هیبرید کمک می کند تا درزمان کوتاهی به سرعت بالا برسد و قدرت عبور آن نیز در سرعتهای بالاتر نیز خوب است. CVT بدون مشکل کار می کند.

تویوتا RAV4 هیبریدی 2021
تویوتا RAV4 هیبریدی 2021

مسافت پیموده شده گاز تویوتا RAV4 هیبریدی

این تویوتا 5.7 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 6.2 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه ، خود را به عنوان یکی از مقرون به صرفه ترین مدل های کلاس در این کلاس معرفی می کند. اگر این نوع رانندگی سبز برای شما جذاب است ، ممکن است بخواهید از تویوتا RAV4 پرایم، یک هیبرید پلاگین با 67 کیلومتر برد تمام برقی است دیدن کنید.

ویژگی های ایمنی تویوتا RAV4 هیبریدی

استاندارد ایمنی پیشرفته:

سیستم کمک ردیابی خط (نشانگرهای خط را می خواند و سایر وسایل نقلیه را تشخیص می دهد)

سیستم کمک نگه داشتن روی خط.

سیستم هشدار خروج از خط.

سیستم هشدار برخورد به جلو.

ترمز اضطراری خودکار.

سیستم تشخیص عابر پیاده.

سیستم دوربین دنده عقب.

چراغهای نور بالا اتوماتیک .

کروز کنترل تطبیقی.

سیستم تشخیص علائم راه.

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

سنسورهای پارک جلو و عقب.

نظارت بر نقاط کور.

سیستم هشدار ترافیک درهنگام دنده عقب.

سیستم دوربین پارکینگ با نمای اطراف.

تویوتا RAV4 هیبریدی 2021
تویوتا RAV4 هیبریدی 2021

تویوتا RAV4 پرایم 2021

تویوتا RAV4 پرایم 2021 خودرویی کاملاً جدید در میانه رتبه بندی شاسی بلندهای هیبریدی و برقی ما قرار دارد. این خودرو دارای موتوری قوی و کابینی راحت و دارای امکانات بسیاری است ، اما رانندگی آن به اندازه برخی رقبا سرگرم کننده نیست و سیستم اطلاعات سرگرمی آن باید به روز رسانی شود.

تویوتا سکویا 2021

در مقایسه با دیگر شاسی بلندهای بزرگ ، تویوتا سکویا 2021 یک دایناسور واقعی است. اما فضای داخلی جادار و موتور قوی آن برای جبران قدیمی بودن سیستم اطلاعات و سرگرمی آن و همچنین فقدان امکانات راحتی کافی و سواری سخت کافی نیست.

 

نام خودرو :

تویوتا RAV4 هیبریدی 2021

مدل :

2021

موتور :

موتور هیبریدی

قدرت موتور:

219

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

6.2

مصرف جاده ای:

5.7
خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , تویوتا RAV4 هیبریدی 2021 , تویوتا RAV4 هیبریدی , تویوتا RAV4 , RAV4

مطالب مرتبط