Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

مرسدس بنز GLS مدل 2021

مرسدس بنز GLS مدل 2021 در نیمه بالایی رتبه بندی شاسی بلند های بزرگ لوکس ما قرار دارد. موارد کمی وجود دارد که این شاسی بلند نتواند آنرا به خوبی انجام ندهد. برای این سری انتخاب های قدرتمند موتور وجود دارد ، همچنین سواری نرم و فضای داخلی درجه یکی را ارائه می دهد.
مرسدس بنز GLS مدل 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

کابین مجلل با صندلی های نرم و انعطاف پذیر.

هندلینگ عالی و سواری نرم.

ظرفیت بار خوب.

موتورهای قدرتمند.

 

جوانب منفی

سیستم اطلاعات سرگرمی آن زیاد یوزر فرندلی نیست و نیاز به تمرین برای عادت کردن دارد.

 

موارد جدید

مرسدس AMG GLS 63 و مرسدس مایباخ GLS 600 به خط تولید پیوستند

https://khodrobarjonoob.ir/suv44

مرسدس بنز GLS مدل 2021 در نیمه بالایی رتبه بندی شاسی بلند های بزرگ لوکس ما قرار دارد. موارد کمی وجود دارد که این شاسی بلند نتواند آنرا به خوبی انجام ندهد. برای این سری انتخاب های قدرتمند موتور وجود دارد ، همچنین سواری نرم و فضای داخلی درجه یکی را ارائه می دهد.

جوانب مثبت منفی

کابین مجلل با صندلی های نرم و انعطاف پذیر.

هندلینگ عالی و سواری نرم.

ظرفیت بار خوب.

موتورهای قدرتمند.

سیستم اطلاعات سرگرمی آن زیاد یوزر فرندلی نیست و نیاز به تمرین برای عادت کردن دارد.

موارد جدید برای 2021

مرسدس AMG GLS 63 و مرسدس مایباخ GLS 600 به خط تولید پیوستند.

رتبه بندی و تحقیقات مرسدس بنز GLS مدل 2021

مرسدس بنز GLS مدل 2021 رتبه 5 ام را  در رده بندی شاسی بلند های لوکس بزرگ کسب کرده است. در حال حاضر مرسدس بنز GLS-Class دارای امتیاز 8.1 از 10 است که بر اساس ارزیابی ما از 12 عنصر داده با استفاده از منابع مختلف بدست آمده است.

مرسدس بنز GLS شاسی بلند خوبی است. GLS دارای طیف وسیعی از موتورهای قدرتمند است و نسبت به اندازه آن به خوبی کار می کنند. مصرف سوخت مناسبی دارد و با خیال راحت حتی در مسیرهای ناهموار نیز حرکت می کند. همچنین شما می توانید یکی از مناسب ترین دکوراسیون های داخلی در این کلاس را داشته باشید که شامل سه ردیف صندلی جادار و ظرفیت بار مناسب را در اختیار شما قرار میدهد. همچنین دارای آپشن های باورنکردنی است ، اما تسلط بر سیستم اطلاعات سرگرمی مدتی طول می کشد.

مرسدس بنز GLS مدل 2021
مرسدس بنز GLS مدل 2021

قیمت مرسدس بنز GLS چقدر است؟

بنز GLS 2021 دارای قیمت پایه 76000 دلار است. این قیمت بالاتر از بسیاری از رقبا در این کلاس است ، اما این قیمت هنوز هم بسیار پایین تر از بالاترین قیمت رتبه بالاهای این کلاس است. AMG GLS 63 بیشترین عملکرد را در مدل خود دارد و قیمت آن 132100 دلار است.

قیمت مرسدس مایباخ GLS 600 جدید 160500 دلار است.

مرسدس بنز GLS در مقابل سایر رقبا

مرسدس بنز GLS در مقابل بی ام و X7

همانند GLS ، بی ام و X7 در کلاس شاسی بلند های لوکس و بزرگ انتخاب بسیار خوبی به شمار میرود. این دو شاسی بلند آلمانی از جهات زیادی شبیه یکدیگر هستند. هر دو دارای فضای داخلی لوکس هستند و امکانات فراوان و فضای کافی برای مسافران و محموله را فراهم می آورند. اما مرسدس ، فرمان پذیری سریع تری دارد. اما بی ام و X7 تریم ندارد تا بتواند با مایباخ GLS 600 جدید 2021 رقابت کند.

مرسدس بنز GLS در مقابل مرسدس بنز GLE

مرسدس بنز GLE یک شاسی بلند لوکس متوسط است ، بنابراین احتمالاً می توانید حدس بزنید که به اندازه GLS جادار نیست. با این وجود ، هر دو می توانند هفت نفر را در خود جای دهند ، و GLE با چندین گزینه موتور مشابه GLS در دسترس است. تفاوت بزرگ دیگر این دو در قیمت است. قیمت اولیه GLE حدود 20000 دلار کمتر از GLS است.

داشبورد مرسدس بنز GLS مدل 2021
مرسدس بنز GLS مدل 2021

بررسی سیستم اطلاعات سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری  GLS

سیستم اطلاعات سرگرمی MBUX به اندازه کافی خوب کار می کند ، اما منحنی یادگیری تندی دارد یعنی عادت کردن به آن مدتی طول می کشد. علاوه بر کنترل های لمسی ، این سیستم دارای یک کنترل کننده صفحه لمسی و کنترل های لمسی فرمان نیز می باشد که در ابتدا کارکردن با آنها کمی مشکل به نظر میرسد است.

خوشبختانه ، آپشن های استاندارد اتصال مانند Android Auto و Apple CarPlay می توانند سیستم را کاربر پسندتر کنند ، و یک سیستم فرمان صوتی بصری وجود دارد که با گفتن “سلام مرسدس” آن را فعال می کنید.

آپشن های استاندارد سرگرمی-سرگرمی: صفحه نمایش لمسی 12.3 اینچی ، کنترل صفحه لمسی ، سیستم ناوبری ، بلوتوث ، هشت درگاه USB ، سیستم صوتی Burmester با 13 بلندگو ، رادیو ماهواره ای ، رادیو HD ، سیستم ارتباطی داخل خودرو ، شارژ دستگاه بی سیم ، Apple CarPlay ، و Android Auto.

آپشن های سیستم اطلاعات و سرگرمی موجود: دستیار داخلی MBUX ، رایانه لوحی 7 اینچی MBUX برای ردیف دوم ، سیستم صوتی Burmester با 26 بلندگو ، دستگاه بی سیم ردیف دوم و هات اسپات Wi-Fi.

سایر آپشن های استاندارد: سانروف ، کنترل خودکار تهویه مطبوع چهار ناحیه ای ، استارت از راه دور و آشکارساز آسیب پارکینگ (هنگامی که وسیله نقلیه شما در حین پارک مورد اصابت قرار می گیرد به شما هشدار می دهد).

سایر آپشن های موجود: سانروف پانوراما و کنترل تهویه مطبوع پنج منطقه ای.

صندلی جلو مرسدس بنز GLS مدل 2021
مرسدس بنز GLS مدل 2021

بررسی موتور مرسدس بنز GLS مدل 2021:

هر مدل GLS دارای موتور متفاوتی است.در تریم پایه 450 موتور شش سیلندر خطی مجهز به توربوشارژ 362 اسب بخاری است. اما تریم580 دارای یک موتور خورجینی هشت سیلندر V8 مجهز به توربو دوقلو است که توان آن 483 اسب بخار است. AMG GLS 63 و Maybach GLS 600 دارای موتورهای هشت سیلندر V8 هستند که مجهز به دو توربو می باشند  و به ترتیب 603 و 550 اسب بخار قدرت دارند. همه مدل ها دارای گیربکس 9 سرعته اتوماتیک هستند.

درهر صورت با هیچ کدام از این موتورها احساس ضعفی نخواهید داشت. حتی موتور شش سلیندر خطی نیز پر قدرت و شتاب است و سیستم EQ Boost در حین شتاب کمی تکان اضافی می دهد. مدل های GLS مجهز به V8  پرانرژی تر هستند و مدل AMG با عملکرد بالا شتاب قابل توجهی را برای خودروهای اسپرت ارائه می دهد.

بررسی میزان مصرف سوخت GLS

تعداد کمی از رقبا می توانند با رتبه مصرف سوخت GLS مطابقت داشته باشند. GLS 450 در شهر 11.8 لیتر در هر 100 کیلومتر و در بزرگراه 9.8 لیتر در هر 100 کیلومتر دریافت می کند.

با این حال ، کارایی از آنجا کاهش می یابد. میان رده GLS 580 مصرفی معادل با 14.7  لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 11.2 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه دارند ، در حالی که مرسدس-مایباخ GLS 600 جدید برای سال 2021 از 15.7/12.4 لیتر در هر 100 کیلومتر شهر/بزرگراه مصرف می کند. AMG GLS 63 معادل با 16.8/13.1 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر/بزرگراه مصرف می کند که بدترین رتبه را در این دسته کسب می کند.

عملکرد آفرود GLS

GLS به دلیل آپشن هایی مانند کنترل پایین آمدن از روی تپه و تنظیم ارتفاع سواری می تواند خود را در مسیرهای آفرود بخوبی حفظ کند. همچنین یک پکیج آفرود نیز وجود دارد که دارای آپشن های بیشتری برای آفرود است ، مانند یک جعبه دنده دو سرعته ، که باعث افزایش بیشتر قابلیت های آفرود می شود (این که آیا می خواهید از چنین شاسی بلند لوکس درجه یکی در شن و برف استفاده کنید موضوع دیگری است).

بررسی قابلیت اعتماد مرسدس بنز GLS مدل 2021 :

GLS 2021 دارای قابلیت اطمینان 71 از 100 است.

آپشن های ایمنی GLS.

استاندارد ایمنی پیشرفته:

هشدار برخورد به جلو.

ترمز اضطراری خودکار.

سیستم نظارت بر خواب آلودگی راننده.

سیستم کمکی در هنگام وزش باد مخالف.

سیستم نظارت بر نقاط کور.

سیستم هشدار خروج از خط خودرو.

سیستم دوربین پارکینگ با نمای اطراف.

Pre-Safe (هنگامی که سنسورها برخورد قریب الوقوع را تشخیص می دهند ، پنجره ها را بالا می زند و کمربندها را محکم می کند)

سیستم پارک دوبل و پارک پل.

آپشن های ایمنی پیشرفته موجود:

هدآپ دیسپلی.

کروز کنترل تطبیقی.

سیستم هشدار خروج از خط.

سیستم کمکی نگه داشتن خودرو روی خط.

سیستم کمکی تغییر خط.

هشدار ترافیک از جلو و عقب.

سیستم تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی.

Pre-Safe Plus (مانند Pre-Safe ، اما برای برخورد به عقب).

صندلی عقب مرسدس بنز GLS مدل 2021
مرسدس بنز GLS مدل 2021

نیسان کیکس 2021

نیسان کیکس 2021 در نیمه بالایی رده بندی شاسی بلند های ساب کامپکت ما قرار گرفته است. کیکس تا حدی به دلیل فضای بار زیاد و صندلی های جادار خود را در میان رده بالایی ها جا باز کرده است ، اما شتاب ضعیف آن را عقب نگهداشته است.

سوبارو کراس ترک 2021

سوبارو کراس ترک 2021 دارای سواری نرم و سیستم اطلاعات و سرگرمی بصری با رابط کاربری آسان است ، اما موتور پایه قدیمی آن را در رده بندی شاسی بلندهای کوچک کامپکت ما حفظ می کند.

 

نام خودرو :

مرسدس بنز GLS مدل 2021

مدل :

2021

موتور :

موتور 6 سیلندر خطی و موتورهای 8 سینلدر خورجینی

قدرت موتور:

362

گنجایش موتور :

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

11.8

مصرف جاده ای:

9.8
خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , مرسدس بنز GLS مدل 2021 , بنز GLS مدل 2021 , بنز GLS مدل 2021 , آفرود ، شاسی بلند

مطالب مرتبط