Range Rover
Range Rover

Evoque Hamman Tunning

Lamborghini
Lamborghini

Lamborghini Wallpaper

هوندا پاسپورت 2021

هوندا پاسپورت 2021 در نیمه بالای رتبه بندی شاسی بلند های سایز متوسط ما قرار دارد. عملکرد خوب و کابین جادار آن بسیار جذاب است
هوندا پاسپورت 2021

بررسی جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

موتور V6  قدرتمند

سواری و هندلینگ متعادل

کابین جادار و لوکس

برخی از کنترل‌های سرگرم‌کننده اطلاعات و سرگرمی پیچیده هستند

 

جوانب منفی

قیمت پایه بالاتر از میانگین سایر رقبا

 

موارد جدید

Apple CarPlay، Android Auto و صفحه نمایش لمسی 8 اینچی اکنون بصورت استاندارد هستند.

 

https://khodrobarjonoob.ir/suv60

بررسی اجمالی هوندا پاسپورت 2021

هوندا پاسپورت 2021 در نیمه بالای رتبه بندی شاسی بلند های سایز متوسط ما قرار دارد. عملکرد خوب و کابین جادار آن بسیار جذاب است، اما کنترل‌های سرگرمی اطلاعاتی پیچیده مانع از آن می‌شوند تا در رتبه های بالا قرار بگیرد.

جوانب مثبت منفی هوندا پاسپورت 2021

موتور V6  قدرتمند

سواری و هندلینگ متعادل

کابین جادار و لوکس

برخی از کنترل‌های سرگرم‌کننده اطلاعات و سرگرمی پیچیده هستند

قیمت پایه بالاتر از میانگین سایر رقبا

موارد جدید برای سال 2021

Apple CarPlay، Android Auto و صفحه نمایش لمسی 8 اینچی اکنون بصورت استاندارد هستند.

هوندا پاسپورت 2021
هوندا پاسپورت 2021

رتبه بندی و جوایز هوندا پاسپورت 2021

هوندا پاسپورت 2021 رتبه 5 را در رده بندی شاسی بلند های سایز متوسط به خود اختصاص داده است. پاسپورت برنده جایزه بهترین شاسی بلند 2 ردیفه برای پول در سال 2021 و برنده جایزه بهترین شاسی بلند 2 ردیفه برای خانواده ها در سال 2021 است. در حال حاضر هوندا پاسپورت دارای امتیاز 8.3 از 10 است.

هوندا پاسپورت شاسی بلند متوسط خوبی است. در واقع، ما آن را به دلیل ترکیب فوق‌العاده‌ای از کیفیت و ارزش، بهترین شاسی‌بلند 2 ردیفه برای پول 2021 خود نامیدیم. ما همچنین آن را بهترین شاسی‌بلند دو ردیفه برای خانواده‌ها در سال ۲۰۲۱ نامیدیم زیرا ترکیبی فوق‌العاده از فضای بار و سرنشین، رتبه‌بندی ایمنی و قابلیت اطمینان می باشد ، نظرات مثبت روزنامه‌نگاران خودرو، و آپشن های مناسب خانواده نیز در دسترس می باشند. هندلینگ متعادل آنرا به آن امکان سواری ملایمی به آن می بخشد  و موتور V6  آن برای اکثر سناریوهای رانندگی به اندازه کافی قدرتمند می باشد. چندین آپشن آفرود نیز وجود دارد که به این هوندا اجازه می دهد مسیرهای خاکی یا شنی را بپیماید. در داخل، کابینی زیبا و جادار در اختیار خواهید داشت ، اما تعدادی از کنترل‌های فنی می‌توانند خسته‌کننده باشند.

بررسی قیمت هوندا پاسپورت 2021 :

هوندا پاسپورت با قیمت اولیه 32590 دلار عرضه می شود. این قیمت برای کلاس بالاتر از میانگین سایر رقبا است. قیمت تریم برتر Elite از 44000 دلار شروع می شود.

هوندا پاسپورت 2021 در مقابل سایر رقبا

هوندا پاسپورت در مقابل هوندا پایلوت

انتخاب بین هوندا پایلوت و پاسپورت بیشتر به این بستگی دارد که آیا یک شاسی بلند متوسط دو ردیفه یا سه ردیفه را ترجیح می دهید. هر دو خودرو دارای موتور V6 یکسان و قیمت پایه مشابهی هستند. پاسپورت دارای آپشن های استاندارد بیشتری است، اما همه آنها در پایلوت در دسترس هستند. پایلوت همچنین دارای هشت سرنشین و فضای بار کلی بزرگ‌تری است، اما به اندازه پاسپورت قابلیت آفرود ندارد.

هوندا پاسپورت در مقابل هیوندای سانتافه

هیوندای سانتافه شاسی بلند عالی است با فضای داخلی باکیفیت، سواری نرم و سیستم سرگرمی اطلاعاتی کاربر پشندی است که شهودی تر از پاسپورت است. هیوندای همچنین مصرف سوخت بهتری نسبت به هوندا دارد، اگرچه موتور چهار سیلندر سانتافه را در مقایسه با موتور V6 تنها پاسپورت نمی توان مقایسه کرد. هوندا فضای بار بیشتر و هندلینگ تیزتری نسبت به هیوندای دارد. به طور کلی، هر دو خودرو انتخاب های خوبی هستند.

هوندا پاسپورت 2021
هوندا پاسپورت 2021

اطلاعات سرگرمی ، بلوتوث و ناوبری پاسپورت 2021 :

کنترل های موجود در پاسپورت تا حدودی ترکیبی هستند. دکمه های فیزیکی برای برخی از عملکردهای تهویه مطبوع و یک صفحه نمایش لمسی برای سرگرمی اطلاعاتی وجود دارد. صفحه نمایش لمسی به سمت سقف انحنا دارد و برخی از دکمه ها بیش از حد حساس هستند. همچنین تعداد کمی از کنترل‌های فیزیکی اطلاعات سرگرمی وجود دارد که استفاده از سیستم را آسان‌تر می‌کند.

آپشن های استاندارد اطلاعات سرگرمی: صفحه نمایش لمسی 8 اینچی، استریو با هفت بلندگو، بلوتوث، پورت USB و ادغام تلفن هوشمند از طریق Apple CarPlay و Android Auto.

آپشن های سرگرمی اطلاعاتی قابل انتخاب : سیستم ناوبری، استریو با ۱۰ بلندگو، رادیو ماهواره‌ای، نقطه اتصال Wi-Fi، دو پورت USB اضافی، شارژ دستگاه بی‌سیم، و پریز برق ۱۱۵ ولتی خانگی.

آپشن های استاندارد اضافی: راه اندازی از راه دور، استارت دکمه ای، ورود بدون کلید مجاورت، و کنترل تهویه مطبوع خودکار سه منطقه ای.

سایر آپشن های موجود: مونروف.

بررسی موتور هوندا پاسپورت 2021 :

نیروبخش هر پاسپورت یک موتور 3.5 لیتری V6 با 280 اسب بخار قدرت و 262 پوند فوت گشتاور است. با گیربکس 9 سرعته اتوماتیک جفت شده است. موتور پاسپورت برای اکثر موارد رومزه رانندگی به اندازه کافی قوی است، بدون زحمت این شاسی بلند را به سرعت بالا میرساند و همچنین نیروی مورد نیاز برای سبقت گیری در بزرگراه را فراهم می کند. گیربکس خوبی دارد، اگرچه برخی از منتقدان ذکر کرده اند که در برخی از حالت‌های رانندگی، مانند Mud، دنده به آرامی تغییر نمی‌کند.

آپشن های ایمنی پیشرفته استاندارد:

سیستم هشدار خروج از خط

سیستم کمکی حفظ خودرو روی خط

سیستم هشدار خروج از جاده

دوربین دنده عقب

سیستم هشدار برخورد رو به جلو

ترمز اضطراری خودکار

چراغ های جلوی اتوماتیک

کروز کنترل تطبیقی توقف و حرکت

ویژگی های ایمنی پیشرفته موجود:

سیستم نظارت بر نقاط کور

سیستم هشدار ترافیک در هنگام دنده عقب

سنسور پارک جلو و عقب.

هوندا پاسپورت 2021
هوندا پاسپورت 2021

هوندا پایلوت 2021

هوندا پایلوت 2021 یک شاسی بلند سایز متوسط است. پایلوت سواری راحت، صندلی های مناسب بزرگسالان در هر سه ردیف و عملکرد کلی مطلوبی را ارائه می دهد.

 

هوندا سیویک 2022

هوندا سیویک 2022 در سال جدید کلا از نو طراحی شده است هرچند از طراحی قبلی هم الهام گرفته شده است. در کل می توان گفت فضای داخلی شیکی دارد ، صندلی های آن نرم و راحت هستند و از لحاظ عملکرد مناسب و پرقدرت است همین موارد باعث شده تا سیویک 2022 در رتبه بندی ها بتواند در مکان بالایی باشد.

نام خودرو :

هوندا پاسپورت 2021

مدل :

2021

موتور :

موتور 4 سیلندر خطی

قدرت موتور:

280

گنجایش موتور :

3500

نوع گیربکس:

automatic

مصرف ترکیبی :

مصرف جاده ای:

خودرو بر، خودروبر، یدک کش، کفی خودرو بر، کفی خودروبر , شاسی بلند , هوندا پاسپورت 2021 , پاسپورت 2021

مطالب مرتبط